“Nesër sytë nga qielli”/ Donaldi bën njoftimin e rëndësishëm për Romeon

0
117

Gjithë dita e djeshme Romeo dhe Heidi janë përfshirë në debate shaka është bërë qëndrimi në suitë. Situata mes çifti u përkeqësua kur në shtëpi mbërriti një dron me mesazh për Hedin që të ‘hapte sytë’ për Romeon.

Mesazhi i ardhur me dron për Heidin ka mërzitur Romeon madje deri në atë pikë sa dyshja po mendonte të largohej.

Mirëpo përmes një postimi të bërë në profilin e tij të Instagramit, Donaldi ka paralajmëruar se një dron do të shkojë ditën e sotme për Romeon.

‘Sytë nga qielli nesër Romeo”-ka shkruar Donaldi teksa ka postuar në Instastory teksa ka postuar një foto të Romeos duke pirë cigare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here