Heidi dhe Romeo marrin vendimin e papritur, duan të zhduken nga shtëpia

0
148

Një zhvillim i papritur ka ndodhur brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP Albania’.

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj kanë vendosur të lënë shtëpinë pas situatës së krijuar në suitë. Teksa po hanin darkën, në gjendje të rënduar emocionale, Romeo i ka propozuar Heidit të lënë shtëpinë dhe ajo ka pranuar.

Më pas janë drejtuar për në dhomë të rrëfimit për të bërë kërkesën.

Heidi: Do me dal?

Romeo: Vallaj po

Heidi: Dalim

Romeo: Shkojmë në dhomë të rrëfimit e zhdukemi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here