Kështu dukeshin si fëmijë, ndërsa sot janë çifti më i dashur në publik

0
90

Një nga çiftet më të komentuara dhe më të pëlqyera në mediat rozë dhe rrjete sociale janë padyshim Bardhi dhe Sara Gjordeni. Çifti priten të bëhen prindër së shpjejti ndërsa së fundmi kanë zbuluar se si dukeshi ato kur ishin të vegjël.

Teska zhvillonte një pyetsor në Instastory ndjeksit e saj i kanë kërkuar Sarës të publikojë ndonjë foto të Bardhit dhe të saj kur ishin të vegjël.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here