Monday, July 15, 2024
Tag:

bardhi

Sara dhe Bardhi së shpejti prindër, Bora Zemani i bën dhuratën e parë bebit të çiftit

Modelja Sara Gjordeni dhe këngëtari Bardhi Idrizi kanë zbuluar lajmin e ëmbël se së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Çifti...

E konfirmuar/ Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti bëhen prindër

     Tashmë është e konfirmuar, Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do të bëhen prindër. Lajmi është konfirmuar ekskluzivisht në emisionin e Bora Zemanit “Cherry on...

Me ironi e humor, Sara Gjordeni tregon “vuajtjet” e “Bardhit të shkretë”

Ata dolën njëri-pas tjetrit nga shtëpia e “Big Brother VIP 3”, Sara me përjashtim nga produksioni e Bardhi me “përjashtim” nga menaxheri i tij.  U...

Bardhi dhe Luizi shokë! Sara Gjordeni shpërthen ndaj Kiarës: Unë 3 exa Kiara 13 exa…

Sara Gjordeni dhe Bardhi janë një ndër çiftet më të komentuar të momentit në mediat rozë dhe rrjete sociale. Pas daljes nga Big Brother...

“Më priti duke qarë”/ Sara tregon emocionet e takimit dhe bisedën e parë me nënën e Bardhit

Bardhi la shtëpinë e “Big Brother VIP”, pasi mësoi për gjendjen shëndetësore të nënës, ndërsa pak ditë më pas ai e prezantoi me partneren...

“Bardhi nuk ka kontakt me menaxherin”/ Sara Gjordeni: U nxor në mënyrë traumatike nga shtëpia e BBV

     Sara Gjordeni është e bindur se Bardhin e nxori nga shtëpia e “Big Brother VIP 3”, menaxheri i tij. Në një intervistë për “Mekast” me...

Sara e vendosur të bëhet nuse në Kumanovë, pas Bardhit poston foto me nënën e tij

Pas fotos që postoi me Bardhi në divan, Sara Gjordeni ka bërë edhe një postim tjetër, me nënën e tij. Më saktë, aktorja (ndjesë,...

Përplasen në Instagram, Sara Gjordeni ‘kërcënon’ menaxherin e Bardhit: Do të shkatërroj figurën

Pas daljes së papritur të Bardhit nga shtëpia e Big Brother Vip për shkak të gjendjes shëndetsore të nënës së tij. Dalja e Bardhit...