Sara e vendosur të bëhet nuse në Kumanovë, pas Bardhit poston foto me nënën e tij

0
56

Pas fotos që postoi me Bardhi në divan, Sara Gjordeni ka bërë edhe një postim tjetër, me nënën e tij. Më saktë, aktorja (ndjesë, modelja) ka bërë foto me dorën e nënës së Bardhit. Imazhin ajo e shoqëron me fjalinë: “Nana Selvie” dhe një zemër të bardhë.

Mesa duket vajza e Kuçovës është e vendosur të futet në shtëpinë e Bardhit dhe të bëhet nuse Kumanove. Kuptohet, nëse do arrijë ta luajë rolin deri në fund, pa i prishur punë ndonjë dron nga boksieri apo dikush tjetër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here