Monday, July 15, 2024
Tag:

bigbrothervip

Fotoja në ashensor me Romeon, Erjola ironizon çiftin… ja si reagon Hedi

Moderatorja Erjola Doçi ka thumbuar çiftin Heidi Baçi dhe Romeo Veshaj mbrëmjen e djeshme në “Post Big Brother”. Ndonëse “Big Brother” ka mbaruar, sipas ish-banores...

“Sara mungon sepse…”, Ledioni mbledh ish-banorët e Big Brother: Romeo nuk iu përgjigj ftesës, arsyet…

Të gjithë konkurrentët e Big Brother VIP 3 janë mbledhur këtë të martë në studion e spektaklit, me mungesë të dy prej tyre. Ka qenë...

Egla Ceno rrëzohet nga shkallët dhe përfundon në spital, zbulohet gjendja shëndetësore e aktores

Aktorja Egla Ceno ka pësuar një incident mbrëmjen e djeshme para se të fillonte “Post Big Brother”. Ishte moderatori Ledion Liço ai që tha...

“Më kërkoi favore s*ksuale!”- E akuzoi për ngacmim, a është thirrur në gjyq nga Saimir Kodra? Egla Ceno zbulon të vërtetën

Mbrëmjen e djeshme, në “post Big Brother”, Egla Ceno është pyetur nëse është thirrur për gjyq nga gazetari Saimir Kodra, pasi e akuzoi se...

U takua me Bardhin, Jetmir Agaj ka dy fjalë për Meriton Mjekiqin

Mbrëmjen e djeshme, disa nga ish-banorët e “Big Brother Vip Albania 3” u futën brenda për t’iu bashkuar festës së ditëlindjes së Meriton Mjekiqit. Mes...

“Do jenë ‘kokë më kokë’ në televotim…”/ Ronaldo Sharka “zbulon” dy konkurrentët më të fortë në “BBV”!

Moderatori Ronaldo Sharka ditën e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ka folur për lojën e 5 finalistëve të “BBV”....

Egla dhe Meritoni lënë pas hatërmbetjet në ditën e tij të lindjes! Ja dhurata që i bëri aktorja banorit në BBV

Meriton Mjekiqi feston sot ditëlindjen e tij të 29-të në shtëpinë e Big Brother VIP, ku dhe ka marrë urime nga banorët. Pavarësisht debateve...

Rrugëtimin e tij në BBV3, Ledion Liço e përshkruan kështu

Ndërsa të shtunë mbrëma do të transmetohet drejtpërdrejtë finalja e madhe e “Big Brother Vip”, natë e cila premton shumë surpriza dhe emocione, Ledion...