Egla dhe Meritoni lënë pas hatërmbetjet në ditën e tij të lindjes! Ja dhurata që i bëri aktorja banorit në BBV

0
52

Meriton Mjekiqi feston sot ditëlindjen e tij të 29-të në shtëpinë e Big Brother VIP, ku dhe ka marrë urime nga banorët.

Pavarësisht debateve dhe përplasjeve të vazhdueshme, duket se Egla ka lënë pas hatërmbetjet me moderatorin dhe në këtë ditë të veçantë të tij i ka bërë atij edhe një dhuratë.

Egla e ftoi Meritonin në një vallwzim, të cilin e cilësoi si një dhuratë për të.

Biseda:

Egla: Meriton hajde të të fal një vallëzim, se ke ditëlindjen

Juli: Çohu kërce pak e Eglën të të shoh pak

Egla: Gëzuar, gëzuar!

Juli: Ababa…

Egla: Meriton si ndihesh si 29-vjeçar?

Meritoni: I fituar! Është dhuratë shumë e madhe, nuk e kisha menduar që do rrija deri ne 25 maj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here