Saturday, July 13, 2024
Tag:

revistavip

Sara Gjordeni dhe Bardhi zbulojnë gjininë e bebit që pritet të vijë në jetë

Këngëtari Bardhi Idrizi dhe Sara Gjordeni do të bëhen prindër për herë të parë së shpejti. Ditën e sotme, përmes një postimi në Instagram kanë...

Ish-banorët e BBV3 ende në qendër të vëmendjes, çfarë po ndodh me ndjekësit e tyre në “Instagram”?

“Social Top 5” është një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” që sjell vëmendjen tek personazhet e famshëm, qofshin ata shqiptarë apo të huaj....

Nuk ka më dyshime, Mozzik dhe vajza e deputetit shqiptar konfirmojnë lidhjen!

Nëse është një reper i showbiz-it që di vetëm të surprizojë ai është padyshim Mozzik. Çdo këngë e tij pëlqehet shumë nga publiku dhe...

Miss Universe Mali i Zi rikthehet në Miss Universe 2024 me Drejtorin Kombëtar Shqiptar

Mali i Zi do të bëjë rikthimin e tij të madh në skenën prestigjioze të Miss Universe në vitin 2024, pas disa viteve mungesë....

Rritje e fëmijëve dhe pension ushqimor! Divorci- Xhensila ka disa kërkesa ndaj Besit

Detaje të reja dalin në pah nga procesi i divorcit mes Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut. Gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha raporton se nga...

Nuk ka të bëjë me televizionin apo tatuazhet, Efi Dhedhes zbulon ëndrrën e saj më të madhe të ngelur në sirtarë!

Ish-banorja e “BBV”, Efi Dhedhes ka rrëfyer për herë të parë ëndrrën e saj më të madhe. Teksa së fundmi ishte e ftuar në...

“S’do e harroj kurrë…”/ U bë nënë për herë të parë, Kiara Tito zbulon momentin më të bukur në festën e “gender reveale” të...

Moderatorja Kiara Tito dhe bashkëshorti i saj, këngëtari Luiz Ejlli një muaj më parë u bënë prindër për herë të parë, në jetë erdhi...

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku rigjen dashurinë? Habit gjyshja e aktorit: Ai e ka të veten…

Ija e aktorit Bes Kallaku së fundmi është futur në “Fermavip”, ku ta takuar fermerët dhe iu ka mësuar atyre disa punë. E teksa...