Monday, July 22, 2024

Celebrity

Nga periudha e shtatzanisë tek momentet e sikletshme në studiot e lajmeve rrëfehet Sonila Meço: Kisha të ftuar Sali Berishën…

Në episodin e kësaj jave të Mam nga Orinda Huta e ftuar ishte gazetarja Sonila Meço e cila ndau përjetimet e mëmësisë. Ajo rrëfen...

A është mirë Flori Mumajesi? Si përgjigjet Eneda Tarifa

Ku është Flori Mumajesi? Është një nga pyetjet më me interes të shqiptarëve. Artisti prej kohësh nuk bën më muzikë të re, mungon në...

Vëllezërit Veshaj shijojnë pushimet në Jug, Bora dhe Heidi të qeshura pranë njëra-tjetrës

Vëllezërit e famshëm Veshaj, Donaldi dhe Romeo kanë shijuar pushimet në bregdetin e Shqipërisë, të shoqëruar nga partneret e tyre, Bora Zemanin dhe Heidi...

Egla Ceno në një SPEKTAKËL të ri, ja ku do e shohim FITUESEN e Big Brother VIP!

Fituesja e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno po rikthehet sërish në një spektakël të ri. Aktorja e njohur këtë ka lënë të kuptojmë me postimin...

Rrëfimi i padëgjuar më parë i Rike Roçit, flet për dashurinë më të madhe: Duhemi shumë, e respektojmë njëri-tjetrin, por…

Rike Roçi këtë mbrëmje në Top Arena, është ulur përballë Eno Popit, në një intervistë të veçantë. Ajo rrëfeu momente të veçanta nga jeta e...

“Më dukej sikur do kthehej”/ Drini Zeqo rrëfehet mes lotësh për humbjen e babait

Drini Zeqo ka bërë një rrëfim të ndjerë për humbjen e babait, teksa kujton mes lotësh edhe momentet e fundit të tij. Ai u shpreh...

Zbulohen emrat e parë të “Big Brother VIP”, kush janë personazhet e famshëm që kanë marrë ftesë për t’u bërë pjesë e shtëpisë

Pa kaluar ende mirë fama e “Big Brother VIP 3”, duket se produksioni po përgatitet për një tjetër edicion. Bëhet me dije se “Big Brother...

Rikthimi Arbanës dhe Eduartit në ekran: Do bëjmë një super spektakël!

Çifti Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj shumë shpejt do të bëhen përsëri pjesë e ekranit. Në një intervistë të fundit me RTV Dukagjini, regjisori Eduart...

Më e bukura mes të bukurave, Rumina Ivezaj “Miss Universe Montenegro”

Përshëndetje, jam Rumina Ivezaj 19 vjeçe jam e lindur dhe e rritur në Gjermani, origjina ime është nga Tuzi, Malësia e Madhe. Jam më...

Amen bën sot 8-muajsh, Bes Kallaku publikon FOTON e rrallë me të birin

Sot, djali i Xhensila Myrtezajit dhe Bes Kallakun bën 8-muaj. Në këtë ditë të rëndësishme për ta, Bes Kallaku ka ndarë si rrallëherë foto...