“Më kërkoi favore s*ksuale!”- E akuzoi për ngacmim, a është thirrur në gjyq nga Saimir Kodra? Egla Ceno zbulon të vërtetën

0
92

Mbrëmjen e djeshme, në “post Big Brother”, Egla Ceno është pyetur nëse është thirrur për gjyq nga gazetari Saimir Kodra, pasi e akuzoi se i kërkoi favore seksuale në këmbim të një vendi pune. Aktorja është shprehur se ende nuk ka një thirrje në gjykatë lidhur më këtë çështje, ndërsa theksoi se është gati dhe po konsultohet me avokaten e saj.

“Akoma nuk kam një thirrje për këtë, nëse do vijë, do jem gati. Jam duke u folur me avokaten aktualisht”, tha ajo.

Juli nga ana tjetër, sqaroi se pse fillimisht e mbroi dhe më pas doli kundër Eglës.

“Kam qenë i pari që i kam dalë në krahë Eglës, por ajo nuk ishte mirënjohëse, Nuk ishe asnjëherë mirënjohëse, e ke kaluar lumin dhe na ke dh*erë kalin. I thashë si do ndiheshe ti nëse do bëhesha me personin në fjalë”, u shpreh Juli.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here