U takua me Bardhin, Jetmir Agaj ka dy fjalë për Meriton Mjekiqin

0
169

Mbrëmjen e djeshme, disa nga ish-banorët e “Big Brother Vip Albania 3” u futën brenda për t’iu bashkuar festës së ditëlindjes së Meriton Mjekiqit.

Mes tyre ishte Ilnisa Agolli, Meri Shehu, Sara, Bardhi e disa të tjerë. Ato shijuan qëndrimin dhe u çmallën për pak minuta me finalistët. Gjatë takimit me Bardhin, Meritoni ka përmendur edhe menaxherin e këngëtarit, Jetmir Agajn.

Ky i fundit, ka reaguar në rrjetet sociale, duke shprehur publikisht përkrahjen për Meritonin.

“Arsyeja pse unë të përkrahi se kurrë se ki harru emrin Jetmir. Vllau jem Meriton. Me fitore”– shkruan Jetmiri në një postim në ‘instastory’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here