Ekskluzive/ Xhensila Pere futet sonte në ‘Ferma VIP’

0
124

‘Ferma VIP’ është reality show i cili ka arritur të pëlqehet e të ndiqet shumë nga publiku. Ferma Vip ka bërë bashkë personazhet më  të njohur shqiptarë, të cilët do duhet të jetojnë së bashku në një fermë si dhe të kujdesen për kafshët. 

Burime për ‘RevistaVip‘ bëjnë të ditur se një tjetër emër pritet t’i bashkohet skuadrës së fermerëve. Bëhet fjalë për Xhensila Peren, modelen dhe njëkohësisht ish-banoren e ‘Big Brother’.

Hyrja e Xhensilës vjen në një pikë të lojës ku fermerët kanë krijuar terrenin e tyre, por mbetet të shihet sesi do të përshtatet me to dhe me lojën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here