Saturday, July 13, 2024
Tag:

fermavip

Debat i ashpër/ Fermerët përplasen me Valerin: E dimë çfarë specie je!

Debatet kanë nisur edhe tek ‘Ferma VIP’. Disa nga fermerët teksa po qëndronin në verandë janë ankuar për sjelljen e Valerit. Ditea është revoltuar...

“E zhgënjyer totalisht” – Reagon Rigelsa pas daljes nga ‘Ferma VIP’

Rigelsa Cybi u eliminua mbrëmjen e së premtes nga formati i ‘Ferma VIP’. Ditën e sotme ajo ka zhvilluar një intervistë teksa ka folur...

Opinioniste e Ferma VIP, Sonila Meço tregon kritikën epike që i bëri e bija: E di që ka të drejtë

Opinionistja e “Ferma VIP”, Sonila Meço ka qenë e ftuar ditën e sotme në “Living Room” me moderatoren Brunilda Lahe. Sonila tregoi se ftesa...

“Një çerdhe nepërkash! Albano Bogdo ofendon keq konkurrentet: Jeni një tufë gjarpërinjsh, vetëm 3-4 janë të mirë

Albano Bogdo ka shpërthyer ndaj vajzave të Fermës Vip,  duke i cilësuar ‘nepërka’, në përjashtim të disave. Elsa Lila ka ndërhyrë duke i thënë...

‘Thumba’ mes moderatorëve? / Fjoralba e ‘ironizoi’ pak ditë më parë, Ledion Liço i kthen “reston”

Që prej startimi të reality show-t “Ferma Vip”, ka ndodhur që jo pak herë ky program të jetë krahasuar dhe të jetë vënë ndesh...

E Papritur! Fjoralba Ponari shpërthen në lot dhe ndërpret emisionin

Albano Bogdo, një prej konkurrentëve të formatit ‘Ferma VIP’, në ‘Prime-n’ e djeshëm ka rrëfyer një histori prekse të jetës së tij që ka...

Elsa Lila rrëfen momentin e arrestimit: “Më morën vajzën teksa flinte”

Këngëtarja Elsa Lila ka rrëfyer në Ferma Vip një ndër momentet më të vështira të jetës së saj, pikërisht kur u burgos në Itali. Historia...

“Fermerët e Anglisë janë me ty”, një tjetër dron në “Ferma VIP”, kush u surprizua nga miqtë e tij

Pasi Floriani u surprizua nga miqtë e tij të “Ride Albania”, një tjetër dron është dërguar në “Fermën VIP”. Kësaj radhe është surprizuar Dijonisi nga...