Fotoja në ashensor me Romeon, Erjola ironizon çiftin… ja si reagon Hedi

0
155

Moderatorja Erjola Doçi ka thumbuar çiftin Heidi Baçi dhe Romeo Veshaj mbrëmjen e djeshme në “Post Big Brother”.

Ndonëse “Big Brother” ka mbaruar, sipas ish-banores “lufta” mes çifteve të krijuara këtë sezon në shtëpi po vazhdon akoma.

Erjola tha se fotoja që Ilnisa Agolli postoi në Instagram në shtrat me Meriton Mjekiqin nxiti Romeon dhe Heidin që të publikojnë foto nga ashensori.

“Jo me të thënë të drejtën, siç kemi qenë brenda edhe jashtë nuk na intereson fare të bëjmë gjëra në bazë të të tjerëve”- tha Heidi.

Megjithëse moderatorja u shpreh se edhe nuk ishte rastësi që edhe çifti Sara Gjordeni dhe Bardhi Idrizi të postonin një foto së bashku menjëherë pas Ilnisës dhe Meritonit.

Pjesë nga biseda:

Erjola: Një gjë të mirë e bëri Ilnisa nga jashtë.

Leidoni: Që i hapi derën Meritonit?

Erjola: Jo! Hodhi një selfie nga krevati me Meritonin dhe aktivizoi edhe çiftet e tjera për të hedhur foto me njëri-tjetrin

Ledioni: Aaaa!

Erjola: Dy foto në ashensor. Bam, bam

Ledioni: Heidi spont për ty ishte kjo

Erjola: Jo spont por fakt

Heidi: Jo me të thënë të drejtën, siç kemi qenë brenda edhe jashtë nuk na intereson fare të bëjmë gjëra në bazë të të tjerëve

Ledioni: Lëri këto, s’të intereson ty!

Hedi: S’na intereson fare, sinqerisht

Ledioni: Ishte thjeshtë një përkim që qëlloi

Erjola: Po Sara me Bardhin, edhe Romeo me Heidin pas Ilnisës dhe Meritonit. Lufta e çifteve vazhdon jashtë shtëpisë së “Big Brother”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here