Tuesday, July 16, 2024
Tag:

heidibaci

Juli-Heidit: Tendenca është të qëndrosh ti dhe jo Romeo

Heidi dhe Romeo janë dy banorët të cilët janë në nominim për ditën e shtunë. Fituesi do të shkojë në finale dhe tjetri do...

“Më ka lënduar shumë. Më shikon në sy dhe…”/ Egla Ceno flet për Heidi Bacin: Mendon se po më ulën apo çfarë?

Aktorja Egla Ceno ndihet e mërzitur me Heidi Baçin, e cila pas krisjes së miqësisë së tyre ka vendosur që mos të flasë me...

Bora Zemani jep opinionin e saj për “kunatën”,Heidi Baci

Gjatë emisionit “Cherry on Top”, nën moderimin e Bora Zemanit, u komentua një nga banoret e Big Brother VIP, Heidi. Ermal Mamaqi tha se bën...

Heidi dhe Romeo marrin vendimin e papritur, duan të zhduken nga shtëpia

Një zhvillim i papritur ka ndodhur brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP Albania’. Heidi Baci dhe Romeo Veshaj kanë vendosur të lënë shtëpinë pas situatës...

Skandali i “Big Love”/ Fansja akuzon ‘BB’ se i ndryshuan banorin që zgjodhi

‘BBV3’ ka sjellë dhe këtë edicion ‘Big Love’ nëpërmjet të cilit banorët surprizohen me mesazhe që vijnë nga miq,familjarë apo edhe fansa. Mirëpo së fundmi...

Çfarë po ndodh mes Heidit dhe Romeos në shtrat?! Egla çohet e acaruar…

Edhe pse në fillim u shfaqën të afërt, duket se miqësia mes Eglës, Romeos dhe Heidit është krisur. Ata janë përfshirë në debate gjatë ditëve...

“Prisja më shumë nga Rikja”/ Spartak Ngjela tregon fituesin e “Big Brother Vip”: Ajo ka bukuri seksuale…

Avokati Spartak Ngjela njihet për analizat e tij politike, megjithatë nuk nguron të japë opinione edhe për botë ne spektaklit dhe show-bizz. Teksa ishte i...

Nuk është Meriton Mjekiqi! Sara Gjordeni zbulon banorin që mbështet në “Big Brother VIP3″

Sara Gjordeni është një ndër konkurrentet më të përfolura në shtëpinë e "Big Brother Vip", e cila disa javë më parë u përjashtua nga...