“Prisja më shumë nga Rikja”/ Spartak Ngjela tregon fituesin e “Big Brother Vip”: Ajo ka bukuri seksuale…

0
102

Avokati Spartak Ngjela njihet për analizat e tij politike, megjithatë nuk nguron të japë opinione edhe për botë ne spektaklit dhe show-bizz.

Teksa ishte i ftuar në “Breaking” në Top News, ai komentoi spektaklin e “Big Brother ViP”. Ai shprehu mërzi për largimin e Rikes nga loja, për të cilën kishte shfaqur simpati dhe më herët, teksa tha se priste më shumë nga ajo. Nga ana tjetër, për avokatin fituese do të jetë Heidi Baci, të cilën e cilësoi si “bukur seksuale”.

“Tani kanë ngelur Egla dhe Heidi sepse Rikja doli.  Prisja më shumë nga Rikja, nuk e di se çfarë ka patur. Nuk e kam ndjekur me vëmendje, por më tha që ka pasur disa goditje jashtë karakterit normal të saj. Tani Egla dhe Heidi janë. Heidi është më përpara, më e favorizuar. Lidhja nuk e favorizon shumë, nuk është lidhje që shkon në dasmë të vërtetë se ajo brenda ishte në kuadër të lojës. Atje dalin nga vetëvetja, të  gjithë dalim. Nga bukuria, Heidi ka staturën e një fituese. Ajo ka bukur seksuale.”– tha Ngjela.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here