Çfarë po ndodh mes Heidit dhe Romeos në shtrat?! Egla çohet e acaruar…

0
118

Edhe pse në fillim u shfaqën të afërt, duket se miqësia mes Eglës, Romeos dhe Heidit është krisur.

Ata janë përfshirë në debate gjatë ditëve të fundit, teksa dhe mbrëmja e djeshme nuk ka qenë aspak e qetë. Teksa ishin të shtirë në shtrat, Romeo dhe Heidi kanë qenë duke shkëmbyer puthje romantike me njëri-tjetrin. Megjithatë, kjo ka acaruar Eglën, e cila është çuar nga shtrati i saj dhe ka dalë nga dhoma e gjumit.

Në këtë moment, Romeo e ka ironizuar duke thënë “po bën gati valixhet”, ndërsa Heidi është shfaqur e shqetësuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here