Monday, July 22, 2024
Tag:

romeoveshaj

Romeo Veshaj bëhet romantik, aktori “gdhend” në trup tatuazhin dedikuar Heidi Baçit

Mbrëmjen e djeshme banorët e BBV kanë patur mundësinë që të bëjnë një tatuazh të ri në trupin e tyre. Përmes një zarfi të bardhë...

Ka qenë e lidhur me Romeon? Flet motra e Erjolës dhe zbulon të vërtetën!

Prej disa ditësh është përfolur se mes Erjolës dhe Romeos ka një pëlqim. Ka qenë pikërisht Graciano, ai që ka thënë i pari se...

“Jashtë më je lëpirë si laro”/ Degradon debati mes Romeos dhe Gracianos: Surrati jot të më kërcënojë

Debati mes Graciano Taganit dhe Romeo Veshajt ka degraduar në ofendime mes dy djemve në shtëpinë e “BBV”. Aktori i tha kokurrentit që i...

Jul Deda për Romeon: Në 133 ditë ‘BBV’, 100 ditë ka qarë

Debatet në shtëpinë e ‘Big Brother VIP Albania’ janë shtuar që pas shpalljes së Romeo Veshajt si finalist. Në një diskutim të fundit, Jul...

“Ti nuk vlen asgjë pa Heidin”/ Egla Ceno ia “plas” në sy Romeo Veshajt

Aktorja Egla Ceno ka debatuar me Romeo Veshajn në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Konkurrentja i tha aktorit se ai nuk vlen asgjë...

“E pyeta pse nuk je lidhur me Romeon para Heidit”/ Françeska Murati tregon përgjigjen epike të Erjola Doçit: Më tha…

Moderatorja Roza Lati dhe Françeska Murati kanë komentuar marrëshënien e Romeo Veshaj dhe Erjola Doçit në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Modelja tha...

Graciano Tagani i jep informacione nga jashtë “BBV” Romeo Veshajt, a do ketë zarf të zi për balerinin?

Balerini Graciano Tagani i ka dhënë informacione nga jashtë “BBV” aktorit Romeo Veshaj. Gjatë një bisede konkurrenti i tha këtij të fundit se ndonëse...

“Më prit” nga Vesa dhe Romeo, ish-banorja e ‘BB’ zbulon publikimin e këngës

Ish-konkurrentja e ‘BBV3’, Vesa Smolica gjatë qëndrimit të saj në shtëpi, së bashku me Romeon relizuan tekstin e këngës ‘Më Prit’ e cila do...