“Ti nuk vlen asgjë pa Heidin”/ Egla Ceno ia “plas” në sy Romeo Veshajt

0
176

Aktorja Egla Ceno ka debatuar me Romeo Veshajn në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Konkurrentja i tha aktorit se ai nuk vlen asgjë pa Heidi Baçin në shtëpi, ndërsa tregoi se e ka vënë re që të gjithë banorët po e sulmojnë të dashurën e tij, duke u munduar që ta nxjerrin atë sa më keq.

“Kur them unë që ti je e keqe zemër…”- iu kthye Romeo, megjithëse sipas Eglës Heidi është e zgjuar dhe di ti përballojë situatat.

“O Egla, çfarë je duke bërë? Mjaft më”, i tha Heidi banores duke i kërkuar që mos ta vazhdojë më këtë bisedë.

Pjesë nga debati:

Egla: Ti nuk vlen asgjë pa Baçin, ja këtu po ta them.Ti je asgjë pa Baçin dhe të gjithë po e sulmojnë. E kam vënë re shumë mirë. Po mundohen se si ta nxjerrin keq sepse mundohen ta gjejnë në difekt

Romeo: Kur them unë që ti je e keqe zemër…

Egla: Ajo është ok fare. Tha më lini rehat se s’dua ta fitoj fare

Romeo: Çfarë po bën moj?

Egla: Çfarë po bëj more? Të vjen keq që dëshirojnë të sulmojnë Baçin dhe ti nuk vlen asgjë pa Baçin?!

Heidi: O Egla, çfarë je duke bërë? Mjaft më

Egla: Nuk vlen asgjë pa Baçin dhe janë duke sulmuar atë dhe pikë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here