Si rrallëherë, Albano Bogdo rrëfehet për jetën personale: Kam qenë i fejuar dy herë, me të parën…

0
148

Aktori i humorit Albano Bogdo ditën e sotme ka hapur “zemrën” si rradhëherë duke rrëfyer detaje të reja për jetën e tij personale.

Gjatë një bisede me fermerët në “Fermavip”, Albano tregoi se ka qenë i fejuar 2 herë, megjithëse asnjëra nga lidhjet nuk ka përfuduar në martesë.

Me të parën jam njohur që 19-vjeç kur kam ardhur në akademi. U fejuam kur isha 21 vjeç dhe u ndamë pas 7 muajsh mbasi u fejuam, isha akoma 21. Me të dytën isha 26-27 kur u ndamë, kam qenë 25 vjeç kur u njohëm”– tha Albano.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here