“Mos u afro se të vjen erë goja”/ Debati Egla-Erjola kalonin limitet

0
56

Mëngjesi i sotëm në “Big Brother Vip” ka nisur me debate të forta mes Eglës dhe Erjolës. Teksa ndodheshin në oborr me banorët e tjerë, vajzat i janë drejtuar njëri-tjetrës me një fjalor aspak etik, teksa të gjithë i shihnin. E gjitha nisi teksa Erjola po kërcente dhe i ka kërkuar Eglës të mos i prishë ditën. Vajzat kanë vijuar me ofendime të njëpasnjëshme drejt njëra-tjetrës.

Erjola: A ka mundësi mos të ma shëmtosh ditën dhe të mos ma emitosh zërin

Egla: Kujdes zemër, mos mu afro se të vjen era e gojës

Erjola: Të më vish anash

Egla: Do të dalin hemorroidet

Erjola: Ti ke lajthitur, të bën shumë keq izolimi

Erjola: Femër e denigruar

Egla: Nuk të degjeneroj Erjola

Erjola: Bullizuese e ndyrë. Merresh me kavilje femrash, shtiresh sikur sëmuresh. Ti je në copë asgjëje në këtë shtëpi. Ke denigruar imazhin tënd

Egla: Mos u sforco

Erjola: S’pimë dot një kafe moj femër bullizuese e pështirë

Egla: Kujdes hemorroidet shpirti

Erjola: O bullizuese e pështirë

Egla: Po të dalin hemorroidet, mos u sforco

Romeo: Qetësohu ti moj

Erjola: Çfarë të qetësohem? 100 herë duke na injoruar.  Na lodhin more Romeo, nuk pimë dot një kafe rahat. Nuk dal nga vetja Egla Ceno këtu më ke, ha bananen dhe mbyll gojën. Merri valixhet dhe  ik që këtu, si grua ke rënë shumë poshtë në këtë shtëpi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here