Monday, July 15, 2024
Tag:

eglaceno

“Mos u afro se të vjen erë goja”/ Debati Egla-Erjola kalonin limitet

Mëngjesi i sotëm në “Big Brother Vip” ka nisur me debate të forta mes Eglës dhe Erjolës. Teksa ndodheshin në oborr me banorët e...

Nuk e beson se ka qenë e sëmurë, Egla i kthehet Meritonit: Je k*kë e vogël

Egla Ceno dhe Meriton Mjekiqi kanë debatuar sot me njëri-tjetrin në shtëpinë e “Big Brother VIP3”. Moderatori i ka thënë aktores se ‘brenda shtëpisë...

“Më ka lënduar shumë. Më shikon në sy dhe…”/ Egla Ceno flet për Heidi Bacin: Mendon se po më ulën apo çfarë?

Aktorja Egla Ceno ndihet e mërzitur me Heidi Baçin, e cila pas krisjes së miqësisë së tyre ka vendosur që mos të flasë me...

“Të hëngsha…” / Françeska shokon banorët me deklaratën ndaj Eglës: Jo, jo nuk dua

Pas përfundimit të spektaklit të mbrëmjes së djeshme të “Big Brother VIP3”, të gjithë banorët janë ulur rreth tavolinës jashtë për të ngrënë. E...

“Je idiot nga koka te këmbët”/ Degradon në ofendime debati Egla-Romeo

Egla Ceno dhe Romeo Veshaj janë përfshirë në një debat me njëri-tjetrin në shtëpinë e “Big Brother VIP3”. Çdo gjë filloi pasi banorja u shpreh...

Debate në ‘BBV’/Erjola ‘shpërthen’ ndaj Eglës: Je e dëshpëruar për vëmendje

Dita e sotme në ‘Big Brother VIP Albania’ nisi sërish me debate. Ishte Erjola dhe Egla, ato të cilat ngritën tonet e zërit, për...

Çfarë po ndodh mes Heidit dhe Romeos në shtrat?! Egla çohet e acaruar…

Edhe pse në fillim u shfaqën të afërt, duket se miqësia mes Eglës, Romeos dhe Heidit është krisur. Ata janë përfshirë në debate gjatë ditëve...

Egla Ceno e martuar me një italian për letra? Vëllai i aktores i jep fund zërave: Nuk e di si figuron në gjendje civile,...

Aktorja Egla Ceno, është kthyer në një ndër konkurrentet më të komentuara në “BBVIP”, tashë edhe për shkak të lajmeve se banorja ka qenë...