“Të hëngsha…” / Françeska shokon banorët me deklaratën ndaj Eglës: Jo, jo nuk dua

0
170

Pas përfundimit të spektaklit të mbrëmjes së djeshme të “Big Brother VIP3”, të gjithë banorët janë ulur rreth tavolinës jashtë për të ngrënë. E sigurisht që nuk kanë munguar bisedat dhe debatet mes tyre.

Teksa Egla Ceno dhe Françeska Murati ndodheshin përballë njëra-tjetrës, kanë folur për çiftin Heidi Baci-Romeo Veshaj, të cilët Vëllai i Madh i dërgoi mbrëmë në një suitë.

Sipas Françeskës, ata nuk do të futen në dush së bashku, duke qenë se as nuk kapen për dore. Nga ana tjetër, Egla i drejtohet duke e këshilluar që ‘të thotë ndonjë gjë të bukur’.

Pjesë nga biseda:

Françeska: Ti mendon se do futen në dush? Ato nuk kapen për dore

Egla: Thuaj një gjë të bukur tani se po merresh me marrëdhënien e tyre akoma

Françeska: S’ma do qejfi. Them gjëra të bukura unë për ty, të hëngsha prillin unë ty

Egla: Kë?

Françeska: Të hëngsha prillin unë ty. A është prilli?

Juli: Si?

Françeska: A jemi në prill?

Juli: Si the?

Egla: Nuk dua

Juli: Po ti thua ‘ma hëngsh unë ty’

Françeska: Po a do e hamë me Eglën në shtëpi?

Juli: Ça moj?

Françeska: Prillin

Egla: Jo, jo, nuk dua

Françeska: Ça ka?

Juli: Prill moj, është me ‘ll’

Egla: Nuk duhet të ma hash prillin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here