Nuk e beson se ka qenë e sëmurë, Egla i kthehet Meritonit: Je k*kë e vogël

0
134

Egla Ceno dhe Meriton Mjekiqi kanë debatuar sot me njëri-tjetrin në shtëpinë e “Big Brother VIP3”. Moderatori i ka thënë aktores se ‘brenda shtëpisë ka bërë shpifje’, si dhe mënyra se si po sillet sot, nuk e beson se ka qenë e sëmurë.

Nga ana tjetër, Egla i drejtohet duke i thënë se ‘ai nuk ka vlerë për të’ si dhe e quan ‘k*kë e vogël’.

Pjesë nga debati:

Egla: Bëja bam zemra, mundesh?

Meritoni: Vjen e luan padronen e gënjen ‘oh jam sëmurë’

Egla: Unë gënjej?

Meritoni: Në momentin që bën të tilla gjëra mua më bën të dyshoj që nuk qenke e sëmurë, se njeriu i sëmurë…

Egla: Ti nuk ke vlerë për mua

Meritoni: Ça me prit? Kjo është e turpshme, bën shpifje

Egla: Je shumë i dëshpëruar

Meritoni: Brenda shtëpisë ke bërë shpifje, gënjeshtra, të gjitha

Egla: Unë bëj shpifje? O k*kë e vogël, k*kë je

Meritoni: Aq shumë e the, era po të vjen

Egla: Je k*kë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here