I vunë emrin e veçantë vajzës / A e kopjuan Luizi dhe Kiara nga modelja e famshme?

0
223

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e bukur e ka bërë të ditur për herë të parë këngëtari i dashur për publikun përmes një postimi në rrjetet sociale.

Çifti ka sjellë në jetë një vazjë paraditen e 30 prillit, ku kanë zbuluar edhe emrin që i kanë vendosur vogëlushes së tyre, një emër shumë i bukur, Luna Mari. Ama edhe pse një bashkim emrash shumë i veçantë nuk është i padëgjuar më parë. Vajza e modeles mjaft të njohur argjentinase, Belen Rodriguez e lindur nga marrëdhënia e saj me Antonino Spinalbese gjithashtu quhet Luna Mari. Belen publikon shpesh herë foto me vajzën dhe djalin e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here