Saturday, July 13, 2024
Tag:

kiaratito

Nga shtatzënia te planet për shtëpi të re, Luizi dhe Kiara rrëfejnë gjithçka

Luizi dhe Kiara janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar. E ndërsa priten që të bëhen prindër për herë të parë...