Saturday, July 13, 2024
Tag:

luizejlli

Lediona për Luizin: Më ka bërë bllok! Nuk e di çfarë ka

E ftuar në 'Top Albania Radio' ka qenë gazetarja e njohur Ledjona Xheladinaj dhe në të njëjtë kohë një nga personazhet më të komentuara...

“BBVK” nën moderimin e Luizit dhe Arbanës ? Ish-banorja: Të gjithë Shqipërinë do e marrim për vete

Ish-banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Juliana Nura së fundmi ka dhënë një intervistë për “Shok Podcast”, ku ka folur më shumë për jetën...

Olti Curri ngre dyshime: A po përsëritet me Eglën historia e Luizit në BBV?

Kur “Top Channel” nuhati shikueshmërinë e madhe që Luiz Ejlli i sillte formatit, e bëri atë “të paprekshëm” në “Big Brother VIP” e u...

Luizi i mohoi si shokë pas daljes nga BBV, Mario thotë “të vërtetën” e tij: Ai më kontaktoi i pari, ja çfarë më tha

Së fundmi në emisionin “Glamour Zone” në “Ora Neës” i ftuar ka qenë Mario Deda, vëllai i aktorit të humorit Julian Deda, i cili...

Bardhi dhe Luizi shokë! Sara Gjordeni shpërthen ndaj Kiarës: Unë 3 exa Kiara 13 exa…

Sara Gjordeni dhe Bardhi janë një ndër çiftet më të komentuar të momentit në mediat rozë dhe rrjete sociale. Pas daljes nga Big Brother...

Luiz Ejlli ka një përgjigje për ndjekësit që e quajtën “mendjemadh”

Luiz Ejlli ka postuar disa fotografi në rrjetin social Instagram gjatë natës së mbrëmshme, ku ka shkruar edhe një mesazh për fansat që e...

“I vetmi rast që s’ka nevojë për ADN, se dihet që është vajza jote”, Luiz Ejlli zbulon në BBV bisedën me gjinekologun gjatë kontrolleve...

Fituesi i Big Brother VIP 2, Luiz Ejlli është i ftuar këtë natë në Big Brother VIP. I pyetur nga drejtuesi i spektaklit, Ledion Liço,...

Luiz Ejlli rikthehet sonte në shtëpinë e Big Brother VIP Albania

Fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli do të rikthehet sot në Prime-in e spektaklit dhe një gjë e...