Lediona për Luizin: Më ka bërë bllok! Nuk e di çfarë ka

0
144

E ftuar në ‘Top Albania Radio’ ka qenë gazetarja e njohur Ledjona Xheladinaj dhe në të njëjtë kohë një nga personazhet më të komentuara në rrjete sociale për sa kohë ishte pjesë e formatit Big Brother Vip.

Sakaq gjatë intervistës së Saj Ledjona ka folur dhe për raportin me Kiara Titon dhe Luiz Ejllin. Duke i uruar çiftin për ardhjen në jetë të vajzës Ledjona theksoi se Luizi i ka bërë bllok teksa ka shtuar se nuk di asgjë pse kjo ka ndodhur.

Kiarën e kam shumë xhan, tani që është bërë dhe mami i urojmë jetë të gjatë vajzës. Ka qenë një pyetësor në Instagram-in tim dhe jam pyetur për Luizin dhe faktikisht nuk më dilte që ti bëja tag dhe thash më ka bërë bllok. Nuk e di pse Luizi sepse unë e kam vlerësuar. Se di çfarë ka e se ku i ka ngelur hatri…”– tregoi Ledjona.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here