Saturday, July 13, 2024
Tag:

ledjonaxheladinaj

Mes Romeos dhe Ledjonës, ja kush zgjidhet lider i shtëpisë për këtë javë

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më...

Mikela Pupa i zë vendin Ledjonës në emisionin “Piranjat”

Mikela Pupa është gati për të nisur një projekt të ri. Në një bisedë virtuale me ndjekësit, ajo u ka treguar se do duhet...

“S’të dua nëpër shalë”, Egla shpërthen në ofendime ndaj Ledjonës: Je një p*rdhë me rigon

“Nuk të dua ty nëpër shalë”, i tha Egla Ledjonës, duke e quajtur “fytyrë të salduar me spërcka majdanozi”. “Ke një super edukatë”, ia ktheu...

Nga ndarja me partnerin, te pengu i madh për vajzën. Ledjona rrëfehet mes lotësh!

Gjatë një bisede me Dean, Ledjona ka folur për ndarjen nga ish-burri, lindjen e vajzës, ndarjen tjetër pas 4 vjetësh dhe transferimin në Tiranë....

“Ku ka zë, s’është pa gjë”/Albi Nako: BBVIP ka vetëm një çift të vërtetë, Ledjonën dhe Gabrielen!“Ku ka zë, s’është pa gjë”

Albi dhe Ledjona së bashku me banorët e tjerë kanë qëndruar në living ku kanë folur për çiftet në shtëpi dhe sa të vërteta...