“S’të dua nëpër shalë”, Egla shpërthen në ofendime ndaj Ledjonës: Je një p*rdhë me rigon

0
63
Ledjona Xheladinaj dhe Egla Ceno

“Nuk të dua ty nëpër shalë”, i tha Egla Ledjonës, duke e quajtur “fytyrë të salduar me spërcka majdanozi”.

“Ke një super edukatë”, ia ktheu gazetarja me ironi aktores.

Debati mes tyre:

Egla: Ik lali se nuk më ngre nervat

Ledjona: Dua të shkoj në tualet

Egla: Po është zënë dhe nuk të dua ty nëpër shalë

Ledjona: Je më e shkurtër se unë, nuk futem dot në shalët e tua

Egla: Ku je më e gjatë se unë ti? Më shih në sy, je më e gjatë se unë

Egla: Shpirti i bukur ti. Ik se nuk më lëviz dot as qimen

Ledjona: Ma sqaro pak gjynafqaren

Egla: Nuk kam qejf të sqaroj asgjë

Ledjona: U hap tualeti, ik çlirohu pak

Egla: Je një p*rdhë me rigon, je një fytyrë e salduar me spërcka majdanozi

Ledjona: Bravo, ke një super edukatë

Egla: Je fiks ashtu, shënoji pak te lista e edukatës

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here