Mes Romeos dhe Ledjonës, ja kush zgjidhet lider i shtëpisë për këtë javë

0
93

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Këtë javë banorët e kanë humbur sfidën nga Vëllai i Madh për shkak se Meritoni nuk e rrespektoi dhe theu rregullin. Për këtë ata mbetën pa buxhet dhe zgjodhën gjithashtu liderin e ri të javës. Si lider i ri i shtëpisë është zgjedhur Ledjona e cila ka marrë shumicën e votave nga banorët.

Përgjatë gjithë javës Ledjona do të jetë lider i shtëpisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here