Një mami seksi si Tuna, këngëtarja shfaqet në super formë

0
47
Tuna

Ajo është njëra nga artistet shqiptare më të dashura që merr vëmendje shpesh në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për Tuna Sejdiun, e cila po vazhdon të jetë aktive me fotografi e video në Instagram. Bukuroshja nga Maqedonia momentalisht ndodhet në Zvicër dhe me këtë rast nuk ka ngurruar të sjell disa imazhe të reja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here