“Mos e bëj me mua këtë komunikim”/ Kriset miqësia mes Romeos dhe Meritonit?

0
44
Meriton Mjekiqi dhe Romeo Veshaj

Meritoni ka thyer rregullin e ‘Vëllait të Madh’ për të mos përdorur ujin për 24 orë dhe kaq ka mjaftuar që në shtëpi të ndizen sërish debatet. Ndonëse në fillim u zotuan se ishin miq të mirë me njëri-tjetrin, Romeo dhe Meritoni janë përfshirë sot në debate.

Romeo tha se nëse do të ishte në vend të tij do të mendonte edhe për banorët e tjerë dhe nuk do ta bënte një veprim të tillë, në një kohë kur të gjithë po rezistonin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here