“Zhapik shushunje”/ Tone të larta dhe ofendime mes Eglës dhe Gracianos: Madam zhuzhu, si princesha mbi bizele

0
49

Meritoni nuk rezistoi më dhe vendosi të lahej këtë mëngjes në pishinën e shtëpisë së ‘Big Brother Vip’ duke thyer rregullat e ‘Vëllait të Madh’.

Ai u nxit nga Egla për ta bërë një veprim të tillë që revoltoi të gjithë banorët e tjerë. Aktorja gjithashtu është një nga më problematiket sa i takon shkeljes së rregullave nga e cila më pas janë dënuar të gjithë banorët.

Ajo ka debatuar ashpër me Gracianon ku nuk munguan as ofendimet dhe gjykimet personale. Etiketimet të tipit ‘zhapik shushunje’ duket se nuk e provokojnë me koreografin i cili ju kthye duke i thënë se nuk di të bëjë gjë tjetër veçse të ofendojë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here