Saturday, July 13, 2024
Tag:

gracianotagani

Plas keq mes Romeos-Julit dhe Gracianos, djemtë akuzojnë balerinin për brekët e humbura: I kemi blerë me lekët tona

Julian Deda dhe Romeo Veshaj janë të bindur që brekët ua ka vjedhur Graciano Tagani. Dy djemtë mëngjesin e sotëm kanë debatuar ashpër me...

Plani “djallëzor”/ I nxori në nominim, Romeo dhe Elvisi ‘hakmerren’ ndaj Gracianos

Pas debateve dhe përplasjeve të shumta përgjatë këtyre ditëve, të shoqëruara me epitete nga më të ndryshmet për njëri tjetrin si; ushtar, hienë, gjarpër,...

Ish-bashkëshorti në Big Brother, Klaudia Pepa zbulon cili është banori i saj i preferuar

Klaudia Pepa ka qenë kryefjala e mediave rozë nga martesa e saj me Albi Nakon. Dyshja kaluan divorcin dhe treguan se kanë mbajtur mardhënie...

Graciano hap Kutinë e Pandorës, dërgon në nominim Romeon, Lisin dhe Heidin!

Graciano ka vendosur të hapë Kutinë e Pandorës duke hapur më pas Zarfin e Bardhë dhe atë të Zi. Në Zarfin e Bardhë, banori i...

Argjira reagon e shokuar për fyerjet e Eglës ndaj Gracianos

Partnerja e Gracianos, Argjira ka reaguar lidhur me debatin që ndodhi mbrëmjen e sotme mes balerinit dhe Eglës, ku kjo e fundit e ofendoi...

Egla ofendon rëndë Gracianon: Qenie monstruoze me sy të zgurdulluar

Kjo mbrëmje në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ duket se do të mbyllet me debate e tensione. Teksa ndodheshin në oborr, Egla është përplasur...

Fytyrë më fytyrë, Graciano dhe Egla puthen pas debatit: Mua më shijoj

Graciano dhe Egla vazhdojnë ‘gricjet’ me njëri-tjetrit pas debatit për ‘të mbathurat’ që ndodhi pak kohë më parë, gjë të cilën duket se aktorja...

“S’të vjen turp o negative”/Pas Julit, Egla debaton ashpër me Gracianon për të brendshmet: Tek shtëpia mamit…

Aktorja Egla Ceno është përplasur ashpër me Graciano Tagani në Big Brother Vip pasi ka parë balerinin me të brendshme në dhomën e gjumit. Egla...