Egla ofendon rëndë Gracianon: Qenie monstruoze me sy të zgurdulluar

0
227
Egla Ceno dhe Graciano Tagani

Kjo mbrëmje në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ duket se do të mbyllet me debate e tensione. Teksa ndodheshin në oborr, Egla është përplasur fillimisht me Ledjonën e më pas me Gracianon.

Ndaj këtij të fundit nuk është kursyer aspak në ofendime, duke e quajtur ‘qenie monstruoze me sy të zgurdulluar’, që e ka lënë pa koment banorin. Ai është kthyer se nuk pret tjetër vlerësim nga një njeri i keq dhe që vetëm ul dhe ofendon të tjerët. I shokuar nga fjalët e aktores, balerini u shpreh se për këtë lojë ajo ka shitur dinjitetin.

Graciano dukej i prekur nga komenti i rëndë i Eglës, ndërsa vlen të theksojmë se dy banorët kanë patur përplasje të shpeshta me njëri-tjetrin brenda shtëpisë. Zanafilla kanë qenë ‘të mbathurat’ nga meshkujt dhe trafiku në tualet, që aktorja duket se i paska shumë problem.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here