U “tallën” keq me Heidin, fansat shpërthejnë keq ndaj 3 banoreve të “Big Brother VIP”: Skuthe…

0
528
Rike Roci, Arta Kabashi, Vesa dhe Hedi

Fansat e konkurrentes së “Big Brother VIP”, Heidi Baçi janë shumë të acaruar me Artën, Riken dhe Vesën.

Në videon që po bën xhiron e rrjetit duken qartë këto 3 banore duke “tallur” keq Heidin teksa e emitonin atë gjatë kohës që ajo rrinte me Fationin.

Pjesë nga biseda

Arta: Isha te Romi dhe Lisi jashtë. M’u kujtuan kur (Heidi) rrinte me (Fatjonin). A jeni këtu ju?

Vesa: Po vazhdo ti fol

Arta: Jo se shkoi nuk munda të them çfarë isha duke thënë

-Rikja imition të qeshurën e Heidit, ndërsa vajzat shpërthejnë në të qeshura

Vesa: Haaa sa shumë e dua (Riken)

Kaq ka mjaftuar që fansat e banores të shpërthejnë keq ndaj tre konkurrenteve, duke e komentuar negativisht veprimin e këtyre të fundit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here