Saturday, July 13, 2024
Tag:

rikeroci

“Mamin e zhgënjeva” Rike rrëfen pengun pas ndarjes nga i dashuri

Gjatë një bisede në oborr mes Eglës dhe Rikes, kjo e fundit i ka rrëfyer Eglës merakun që ka mamaja e saj në lidhje...

Nominimi përballë Eglës, Rike rikthehet në shtëpi me biletën e kthimit

Rike është banorja që u eliminua nga shtëpia e Big Brother pas nominimit me Eglën, por fati ishte me banoren, e cila kishte një...

“Plakë shtrigë e stazhionuar”, degradon debati mes Rikes dhe Eglës në BBV

Rike Roçi dhe Egla kanë bërë një debat me njëra-tjetrën, ku ka agravuar deri në ofendime. Rike i kërkon Eglës që të mos i fusë...

U “tallën” keq me Heidin, fansat shpërthejnë keq ndaj 3 banoreve të “Big Brother VIP”: Skuthe…

Fansat e konkurrentes së “Big Brother VIP”, Heidi Baçi janë shumë të acaruar me Artën, Riken dhe Vesën. Në videon që po bën xhiron...

Gabriele flet për banorët e BBV3: Meritoni ka diçka me Riken, jo me Ilnisën; do ndodhin shumë gjëra aty brenda

Gabriele Mezini ka qenë një nga të ftuarit e “Wake Up”, ditën e sotme, ku foli për eliminimin e tij, por edhe për raportet...

Rike i kthehet Deas: Ngelët duke debatuar dhe pastaj përqafoheni, ma keni shpifur 

Rike shprehet shumë e neveritur nga marrëdhëniet që vajzat kanë brenda shtëpisë së Big Brother. Në dhomën e gjumit ajo po i thoshte Deas,...

“Qepe gojën, vetëm negativitet nxjerr”/ Rikja “shpërthen” ndaj Ilnisës

Një debat tjetër ka ndodhur në shtëpinë e "Big Brother VIP", mes Rikes dhe Ilnisës.  Gjithçka nisi pasi kjo e fundit u bë pjesë e...

Debati i plotë mes Rikes dhe Ilnisës, nga fyerjet e akuzat te kërcënimet! Çfarë tha Meritoni

Ilnisa dhe Rike patën përballjen më të ashpër në spektaklin e të martës në mbrëmje, ku nuk munguan akuzat dhe ofendimet ndaj njëra-tjetrës. Shkak u...