“Mamin e zhgënjeva” Rike rrëfen pengun pas ndarjes nga i dashuri

0
48

Gjatë një bisede në oborr mes Eglës dhe Rikes, kjo e fundit i ka rrëfyer Eglës merakun që ka mamaja e saj në lidhje me të. Ajo ka terguar më shumë detaje rreth lidhjes disa vjeçare dhe mënyrës se si e ka pritur mamaja e saj ndarjen.

Rike: Unë jam ajo delja e zezë dhe ato gjithmonë më shohin dhe thonë ‘po ti e ke në gjak moj’. Mami është thjesht jeta.

Egla: Pse çfarë ke bërë?

Rike: Unë s’kam bërë gjë, po unë thjesht kam qëndruar vite e vite me të njëjtin person edhe mamin e zhgënjeva.

Egla: Thuaj që ndahesh. Thuaj që investon shumë kohë dhe pastaj në një moshë adulte kupton që vendos pastaj për veten.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here