Egla e akuzoi për ngacmimi seksual, Ilnisa tallet me aktoren: Do shkosh tek emisioni i Saimirit

0
53

Zgjedhja e Hedit me votat e publikut si lidere e shtëpisë së Big Brother Vip për javën që vjen ka sjellë shumë debate nga banorët. Roza Lati gjatë darkës ka pyetur Eglën nësë do bëhet sërisht shoqe me Heidin tani që është lidere.

Roza: O Egla tani që është lidere Heidi do e bësh shoqe prapë dhe pastaj ta trajtosh si leckë mes të gjithëve?

Egla: Nuk i përgjigjem pyetjes tënde. Nuk do vij kurrë në emisionin tënd me pyetje. Ha bukë.

Roza: Po pi cigare tani.

Egla: Atëherë pi cigare dhe verë. Nuk do i përgjigjem pyetjeve tua

Pyetjesë së Rozës Egla ka zgjedhur mos t’i përgjigjet. Ndërsa në debat ka ndërhyrë dhe Ilnisa e cila e ka pyetur me ironi Eglën nëse do të shkojë sërisht tek Samir Kodra.

Ilnisa: Po te Saimiri do shkosh?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here