Monday, July 15, 2024
Tag:

juldeda

Juli-Heidit: Tendenca është të qëndrosh ti dhe jo Romeo

Heidi dhe Romeo janë dy banorët të cilët janë në nominim për ditën e shtunë. Fituesi do të shkojë në finale dhe tjetri do...

Krisje në shoqërinë me Jul Dedën? Ermal Mamaqi: E kam ndjekur, por jam me Heidin. Ja pse

Artisti Ermal Mamaqi, i ftuar në “Cherry on Top” me Bora Zemanin, u pyet për një nga banorët e Big Brother VIP. Juli është një...

“Me mua si ke qenë, lojtar apo njeri?”/ Si i përgjigjet Juli-Erjolës?

Gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë e “Big Brother Vip”, Erjola dhe Juli kanë patur një raport shumë miqësor dhe në debate e diskutime...

“Nuk merrem me viktimat e telenovelave”/ Pas debatit, aktori Jul Deda “tallet” keq me Romeo Veshajn: Fillo e qan cepave ti…

Dy aktorët, Romeo Veshaj dhe Julian Deda kanë debatuar me njëri-tjetrin në shtëpinë e “Big Brother VIP. Ky i fundit e akuzoi konkurrentin se...

“A i sheh vajzat finaliste?”/ Juli-Meritonit: Unë shikoj vetëm veten time fitues, të tjerët…

Teksa po bisedonin së bashku, Meriton Mjekiqi e ka pyetur Julian Dedën se a i shikon vajzat finaliste të “Big Brother VIP3”. Aktori ka treguar...

“Kush do të jetë fituesi i ‘BBV3’?”/ Ja cilin mendon Neda Balluku

Opinionistja Neda Balluku, ka krjuar një pyetësor në llogarinë e saj personale të Instagram-it, teksa ka folur me ndjeksit e saj për gjëra të...

“Juli më ngacmonte, u josha”/ Meri Shehu lëshon “bombën”: Kur ishim brenda më tundoi, mbyllja…

Meri Shehu e ftuar në “Trotuar” tek E Diell ka zbuluar se cili nga banorët e BBV3 ka flirtuar me të kur ka qenë...

“Juli është i joshur nga Heidi”! Julia Ilirjani habit me deklaratën, Visjan Ukcenaj e kundërshton: Ai është i dashuruar me bashkëshorten e tij…

Julia Iliriani ditën e sotme ka qenë e ftuar në “Top Albania Radio”, ku ka folur rreth eksperiencës së saj në “Big Brother VIP”,...