“Nuk merrem me viktimat e telenovelave”/ Pas debatit, aktori Jul Deda “tallet” keq me Romeo Veshajn: Fillo e qan cepave ti…

0
113

Dy aktorët, Romeo Veshaj dhe Julian Deda kanë debatuar me njëri-tjetrin në shtëpinë e “Big Brother VIP.

Ky i fundit e akuzoi konkurrentin se ai po viktimizohet dhe po e shfrytëzon situatën me Heidi Baçin si në telenovela.

A e din sa i ulët je ti? Sa i poshtër je ti”- iu kthye Romeo aktorit, disa minuta pasi i kishte thënë atij dinjitoz.

“Shko e bëj si gjynah tani dhe ec tani. Po ske faj ti, faj kanë ata që të vin mbrapa”- i tha Juli, i cili duke u tallur u shpreh se nuk ka dëshirë që banorët të merren me çiftin sepse Romeo lëndohet dhe fillon të qajë cepave të shtëpisë.

Pjesë nga debati:

Juli: Unë skam nevojë të merrem me viktimat e telenovelave. Filloi viktimizimi përsëri

Romeo: A e din sa i ulët je ti? Sa i poshtër je ti

Egla: Sapo i the dinjitoz ti

Romeo: Dinjitoz dhe i poshtër

Juli: Kjo ishte tenenovela dhe shfrytëzimi i situatës tënde

Romeo: Unë kam qenë në dhomë gjithë ditën more gjigand

Juli: Jo more jo se këtu ke qenë ti. Edhe më thua mua e përdora, ti e përdore për tu viktimizuar

Romeo: Kur more? Ti je i shpifur

Juli:  Shko e bëj si gjynah tani dhe ec tani. Po ske faj ti, faj kanë ata që të vinë mbrapa

Romeo: O frikacak, mos u merrni me çiftin o loja

Juli: A do të merremi apo mos të merremi tani

Romeo: Jo nuk dua

Juli: Atë i thashë pra, mos u merrni.

Romeo: Pse i the, mos të lëndohesha unë

Juli: Mos të lëndohesh ti se fillo e qan cepave

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here