“Kush do të jetë fituesi i ‘BBV3’?”/ Ja cilin mendon Neda Balluku

0
151

Opinionistja Neda Balluku, ka krjuar një pyetësor në llogarinë e saj personale të Instagram-it, teksa ka folur me ndjeksit e saj për gjëra të ndryshme.

Një vëmendje të madhe Neda i kushtoi dhe formatit të ‘BBV3’, teksa shumë banorë e pyeten lidhur me shumë personazhe të shtëpisë dhe cilin banor Neda shikon si fitues.

“Kush e meriton ta fitojë Big-un, kush do ti ta fitojë dhe kush mendon se do e fitojë?”- ishtje kjo pyetja e drejtuar për Nedën, teksa kjo e fundit u përgjigj: ‘BB mendoj se e meriton ta fitojë Jul Deda. Do doja ta fitonte Jul Deda ose Romeo Veshaj. Mendoja që mund ta fitonte Heidi por nuk është në moment të mirë. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here