“Je xheloze për mua dhe Romeon”/ Vesa, Heidi dhe aktori “trekëndësh dashurie” në BBVIP?

0
119

Këngëtarja Vesa Smolica pas përfundmit të primet mbrëmjen e djeshme ka debatuar ashpër me Heidi Baçin, ku shkak është bërë nxjerrja në nominim.

Sipas artistes, Heidi është xheloze për raportin që ajo ka me ish-partnerin e saj, dhe për këtë ajo dëshiron që ta nxjerrë jashtë shtëpisë konkurrenten, megjithëse një aludim i tillë është mohuar nga ana e Heidit.

Pjesë nga debati:

Vesa: Po më shtin të mendoj se ka qenë një koment dhe se di se kush e ka bërë. Mendoj se atë koent e ke dhënë ti dhe po dyshoj se ke xhelozi

Heidi: Për çfarë xheloze?

Vesa: Kë do të nxjerrësh në këtë nominim?

Heidi: Ti nuk duhet të merresh me gjërat e mija

Vesa: Unë merrem se unë jam aty dhe po dyshoj shumë se raportin që kam unë me Romeon ti po nuk e shpreh.

Heidi: Raportin tënd me Romeon!  A e shikon se si je?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here