Saturday, July 13, 2024
Tag:

ilnisaagolli

“Dhoma e badhë nuk favorizon Eglën”/ Balina Bodinaku: Meritoni ‘viktima’ e një padrejtësie

Izolimi i Ilnisës, Eglës dhe Meritonit në dhomën e bardhë ka sjell shumë reagimi në rrjte sociale herë duke aluduar se favorizon Egën e...

“Të ka thënë Ilnisa mos më flasësh?” Meritoni injoron Eglën gjatë darkës: Nëse kam faj publiku do më…

Ilnisa, Meritoni dhe Egla ndodhen në Dhomën e Bardhtë të BBV3, ku do qëndrojnë të izoluar deri ditën e shtunë. Këtë fundjave publiku do...

E PAPRITUR / Zarf i zi në shtëpi për Ilnisën dhe Meritonin! Shikoni reagimin e banorëve! 

Një zarf i zi ka mbërritur pak çaste më parë në shtëpinë e Big Brother Vip 3. Zarfi i zi mban emrat e Meritonit dhe...

Jul Deda tallet keq me Ilnisën dhe Meritonin: Gjithë natën kamera në aksion te krevati juaj…

Një deklaratë e Meritonin më parë ka shkaktuar debat mes tij dhe Julit e Rikes, gjatë qëndrimit në oborr. Pjesë nga debati: Rike: Ai e pohoi...

“Plas” debati mes vëllait të Julit dhe vëllait të Ilnisës, Mario: Ajo e përdor Meritonin si marionetë…

Të ftuar në “Wake Up” kanë qenë vëllai i Ilnisës Kevin Agolli dhe Mario Deda të cilët kanë komentuar lojën që bën Ilnisa dhe...

Çfarë vendimi do merret për Ilnisën dhe Meritonin? Kevin Agolli komenton skualifikimin e Eglës nga BBV: Krishti u ngjall…

Vëllai i Ilnisa Agollit, Kevin, ishte mëngjesin e kësaj të hëne i ftuar në emisionin “Wake Up”, ku komentoi skualifikimin e Egla Cenos nga...

Braktisi vajzën VIP me të cilën ishte në lidhje jashtë BBV për Ilnisa Agollin, si e priti tradhtinë partnerja e famshme e Meriton Mjekiqit

Që në hyrjen në shtëpinë e “Big Brother”, Meriton Mjekiqi kërkoi që të kishte vajza të bukura në lojë. Natyrisht që me natyrën e...

“Jemi të habitur me banorët se si po gëzojnë”/ Ilnisa xheloze për dasmën e Romeos dhe Heidit?

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj do të ‘martohen’ sonte në darkë. Vëllai i Madh u kërkoi banorëve që të organizonin një tjetër dasmë dhe...