Jul Deda tallet keq me Ilnisën dhe Meritonin: Gjithë natën kamera në aksion te krevati juaj…

0
113

Një deklaratë e Meritonin më parë ka shkaktuar debat mes tij dhe Julit e Rikes, gjatë qëndrimit në oborr.

Pjesë nga debati:

Rike: Ai e pohoi vetë se tha po t’i krihte flokët se ka kamera

Meritoni: Aksion Jul Deda gati, ku është kamera?

Juli: Kam 20 vite që dal para kamerave unë, por ideja është që lëri të tjerët të flasin, ajo ishte duke fol me Ilnisën po i shpjegonte diçka

Meritoni: Në momentin që flet broçkulla dhe kur mendimi i saj nuk ka bazë

Juli: Duam të dëgjojmë edhe broçkulla

Meritoni: Po e bën para kamerave

Juli: A ke logjikë, nëse flet broçkulla, le të dalë keq. Nuk shkohet në finale me këtë formë. Gjithë natën kamera aksion tek krevati juaj edhe fleni pastaj, kështu i bie

Meritoni: S’ma thua ti atë Jul Deda, se nuk je ashtu

Juli: S’jam si ti, gërhitja është natyrale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here