Monday, July 15, 2024
Tag:

meritonmjekiqi

“Kokë e këmbë” i dashuruar! Meriton Mjekiqi zbulon se çfarë pëlqen te Ilnisa Agolli: E adhuroj…

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi janë një ndër çiftet që u krijuan në shtëpinë e “Big Brother VIP3”, ku diferenca në moshë nuk e...

Ja cilin banor në ‘BBV3’ mbështet Don Xhoni

Meriton Mjekiqi është konkurrent i formatit ‘BBV3’ dhe mbështetja për të ka qenë e madhe jashtë ambienteve të shtëpisë.  Dhe shumë prej miqve të tij,...

“Të kërkoj falje 1000 herë”- Meritoni i penduar ndaj Rikes: Ti je njeriu im…

Pas eleminimit të Ilnisa Agollit nga “Big Brother VIP3”, Meriton Mjekiqi është ndier i vetëm në këtë garë për të fituar çmimin e madh. Së...

“Dhoma e badhë nuk favorizon Eglën”/ Balina Bodinaku: Meritoni ‘viktima’ e një padrejtësie

Izolimi i Ilnisës, Eglës dhe Meritonit në dhomën e bardhë ka sjell shumë reagimi në rrjte sociale herë duke aluduar se favorizon Egën e...

Ndodh edhe kjo/ Egla dhe Meritoni përqafohen jashtë dhomës së izolimit

Që prej mbrëmjes së djeshme dhomës së ‘Torturës së Bardhë’ iu bashkuan dhe dy konkurrentë të skualifikuar prej formatit të ‘BBV3’, Meritoni dhe Ilnisa. Deri...

“Nuk marr këshilla nga një vogëlush”/ Vazhdojnë debatet mes Meritonit dhe Egla Cenos! Aktorja: S’jam e paedukatë…

Pavarësisht se u përjashtuan nga Big Brother Vip  3 dhe pavarësisht së Vëllai i Madh u dha një shans të dytë për t’u bërë...

Hapet televotimi, ja se çfarë vendoset për fatin e Eglës, Ilnisës dhe Meritonit, kush do rikthehet?

Fatin e Eglës, Ilnisës dhe Meritonit do e vendosë publiku. Big Brother ka hapur një televotim se kë nga banorët e përjashtuar doni të riktheni...

“Të ka thënë Ilnisa mos më flasësh?” Meritoni injoron Eglën gjatë darkës: Nëse kam faj publiku do më…

Ilnisa, Meritoni dhe Egla ndodhen në Dhomën e Bardhtë të BBV3, ku do qëndrojnë të izoluar deri ditën e shtunë. Këtë fundjave publiku do...