Ja cilin banor në ‘BBV3’ mbështet Don Xhoni

0
109

Meriton Mjekiqi është konkurrent i formatit ‘BBV3’ dhe mbështetja për të ka qenë e madhe jashtë ambienteve të shtëpisë. 

Dhe shumë prej miqve të tij, kanë mbështetur banorit teksa së fundmi nëpërmjet një postimi në Instastory, Don Xhoni ka postuar Meritonin teksa shkruan: Go Meriton!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here