“Dhoma e badhë nuk favorizon Eglën”/ Balina Bodinaku: Meritoni ‘viktima’ e një padrejtësie

0
140

Izolimi i Ilnisës, Eglës dhe Meritonit në dhomën e bardhë ka sjell shumë reagimi në rrjte sociale herë duke aluduar se favorizon Egën e herë duke aluduar se favorizon Meritonin.

Sipas Balina Bodinakut izolimi në dhomën e bardhë favorizon në lojë Meritonin. Në një status të publikuar në Instastory, Balina shkruan se nuk ka asgjë që ngjallë simpatinë dhe mbështetjen e publikut se ‘viktima’ e një padrejtësie.

Balina shprehet se të shtunën gjatë Prime pritet të eleminohet Ilnisa që kjo gjë mund të sjell dhe ndryshimin e lojës së Meritonit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here