E PAPRITUR / Zarf i zi në shtëpi për Ilnisën dhe Meritonin! Shikoni reagimin e banorëve! 

0
105

Një zarf i zi ka mbërritur pak çaste më parë në shtëpinë e Big Brother Vip 3.

Zarfi i zi mban emrat e Meritonit dhe Ilnisës, dhe mesa duket një dënim për ta pas konfliktit që patën me Eglën.

“Meriton, Ilnisa, të betohem” ,dëgjohet të thotë Juli, teksa banorët e tjerë shfaqin habi “i ka emrat mbrapa”, shtoi ai.

Sakaq Egla, mendohet se ndodhet në një dhomë të veçantë “izolimi” por nuk është përjashtuar, siç u përfol në fillim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here